ספיישל "המלכה"

אז אחרי תקופה ארוכה מדיי של חוסר פעילות אני מעלה פרק ספיישל: לרגל צאת הרומן ההיסטורי המלכה, שלי ושל מעיין אשכולי, קבלו את שני הפרקים הראשונים של האודיובוק!

בזמן הזה נשרף לי ההארד דרייב של המחשב הקודם אחרי גיבוי חלקי ביותר. אי לכך ובהתאם לזאת, ולכן יש פרקים שהקלטתי ולא הספקתי לערוך, אז הם לא יעלו 🙁 וגם המוסיקה של ההתחלה אבדה לי, מצאתי משהו קרוב.

אבל יש לכם גם שיעורי בית: כמו כל דבר שעושים בשניים, גם הקלטת האודיובוק לוקחת הרבה יותר זמן מאשר לבד כי צריך לתאם לו"זים של שני אנשים עסוקים. התחלנו בהקלטה בבית, אני ערכתי חלק מהפרקים ואז החלטנו שמעיין יערוך כי יש לו תוכנות יותר מקצועיות. אבל יש לו גם פחות זמן. וגם לי לוקח המון זמן לערוך. אז אנחנו מתחילים הקלטות באולפן אמיתי כזה.

אני מקווה שהאיכות תהיה דומה, אבל אחד הדברים שאני רוצה לבקש מכם היום הוא משוב על הבדלי האיכות בין פרק א' לפרק ב', כי אחד מהם אני ערכתי ואחד מעיין. אם ההבדלים לא ממש מורגשים, נוכל את הפרקים שכבר הוקלטו, לחלק בינינו במקום שתהיה איכות אחת.
ויכול להיות שאחרי שחרור האודיובוק לאלה שמחכים, נקליט את הכול מקצועי וזהו…

יאללה, חפרתי. האזנה נעימה, ואם אתם רוצים עוד אז הנה עמוד המלכה – רומן היסטורי באתר של הוצאת זרש. כאן אפשר להשיג:

  • את הספר בפורמט דיגיטלי (PDF/EPUB) מגיע אליכם תוך דקות או שעות (משלוח ידני ולא בשבת)
  • את הספר בפורמט מודפס (איסוף עצמי מכפר סבא/ירושלים/רחובות או משלוח, אפשר גם עד הבית. אנחנו מוציאים בימים אלה משלוחים מדי יום והם מגיעים בד"כ תוך יומיים עד שבוע)
  • 11 פרקים ראשונים בפורמט דיגיטלי מתנה מאיתנו.
  • אפשר גם להזמין את הספר בפורמט אודיו, אבל הוא עוד לא מוכן.
המלכה - רומן היסטורי

המלכה – רומן היסטורי

 

מחשבה אחת על “ספיישל "המלכה"

  1. PC הגיב:

    לא הרגשתי הבדל משמעותי בין העריכות של 2 הפרקים. קחו אבל בחדבון שאני לא ענין טעם במיוחד במה שקשור לאיכות קול וכו. מה שבטוח זה ערוך הרבה יותר טוב מהפרקים המעניינים והלא ערוכים של אירניום מואשר ששמעתי פעם. בהצלחה עם הספר. נ.ב. מה לגבי הטיול לפרס שמעתי שיש סיכוי שהוא יצא לפועל בימי חיינו. מקווה ששושן הבירה וכבר דניאל כלולים במסלול 😜

תגובתך